ביטוח חובה  ביטוח מקיף לישראל - האתר המקיף להשוואת מחירי ביטוח בישראל
השוואת מחירי ביטוח בין ספקיות הביטוח המובילות בישראל.  חינם וללא התחייבות !!!
ביטוח מקיף ביטוח רכב חברות ביטוח סוכני ביטוח  
 
מידע והשוואת מחירים
ביטוח רכב
ביטוח מקיף
ביטוח חובה
ביטוח צד ג'
ביטוח מוניות
ביטוח דירה
ביטוח משאית
ביטוח עסק 
סוכני ביטוח ושיתופי פעולה
חן ביטוח
ביטוח ישיר חכם
ביטוח רכב
ביטוח חובה
ביטוח עסק
ביטוח חובהחברות ביטוח
כלל
מגדל
הראל
הפניקס
מנורה
איילון
אליהו
ביטוח ישיר
הכשרת הישוב
ביטוח חקלאי
שומרה
AIG
שירביט
ניו קופל
9000000
הפול

ביטוח מקיף

כאשר רוכשים פוליסת ביטוח רכב, יש לבחון את הצרכים, ולפיהם לקבוע איזו פוליסה כדאי לרכוש. קיימות מספר אפשרויות. ראשית, קיימת פוליסת ביטוח חובה, אותה חובה לעשות עפ"י חוקי מדינת ישראל. פוליסה זו באה להגן ולפצות במקרים של פגיעה בגוף או בנפש.

לאחר מכן יש לקבוע ולהחליט האם מעוניינים בהגנה ביטוחית נוספת. האפשרות השכיחה יותר והעדיפה במקרים רבים היא רכישת פוליסת ביטוח מקיף לרכב.

 

מה כוללת פוליסת ביטוח מקיף?

פוליסת ביטוח מקיף שומרת ומגינה עלינו מבחינה כספית, כמעט מפני כל מצב אשר עשוי לקרות במהלך הנסיעה ברכב ואף בזמן שהרכב חונה. בניגוד לפוליסת ביטוח החובה אשר תפקידה לפצות בגין פגיעות גופניות, פוליסת ביטוח מקיף באה לפצות בגין כל נזקי רכוש אשר עלולים לקרות.

אחד מהיתרונות הגדולים בביטוח המקיף הוא שחברת הביטוח תפצה אותנו בגין נזקים גם אם אנחנו אשמים בתאונה. למשל, במקרה שבו קרתה תאונה בכביש ראשי בינינו לבין רכב אחר, ונגרם נזק לשני הרכבים, חברת הביטוח תפצה את בעל הרכב השני בגין הנזקים אשר נגרמו לרכבו, ותפצה גם אותנו בגין הנזקים אשר נגרמו לרכבנו. פוליסת הביטוח המקיף מכירה כמובן גם בתאונות אשר לא נגרמו על הכביש עצמו, לדוגמא במקרה בו איבד הנהג את השליטה על הרכב, עלה על המדרכה וגרם נזק לחנות.

פוליסת ביטוח מקיף לרכב תפצה גם במקרה של גניבת הרכב. במקרה כזה נקבל את ערכו המסחרי המלא של הרכב. בחישוב ערך הרכב במקרים אלה, מתחשבת החברה במצבו הסחיר של הרכב, כלומר מעבר למחיר המחירון הרגיל, מתחשבים במקוריות הרכב (השכרה למשל) כמה ידיים עבר, מס' הקילומטרז' וכד'. חישוב דומה נעשה גם במקרה בו הרכב הוכרז כ-טוטל לוס (אובדן גמור – מצב בו לא ניתן או לא כדאי לתקן את הרכב) כתוצאה מתאונה.

 

פוליסת הביטוח המקיף כוללת גם בין השאר ביטוח גרירה ושרותי דרך לרכב, כלומר במידה והרכב נתקע באמצע הדרך, נגיע רכב שירות לצורך עזרה ראשונית, ובמידה ולא ניתן לטפל בתקלה בדרך יוזמן גרר.

בנוסף, קיים כיסוי עבור נזק לשמשות הרכב ולמערכת השמע של הרכב (למקרה בו נפרץ הרכב ונגנבה מערכת הרדיו).

כמו כן כחלק מפוליסת ביטוח רכב מקיף קיים כיסוי ביטוחי עבור הוצאות משפטיות אשר עשויות להיגרם כתוצאה מהמקרה הביטוחי.

 

גורמים המשפיעים על מחירה של פוליסת הביטוח המקיף

כמו בתחומים רבים בשוק, גם שוק ביטוח הרכב פתוח לתחרות בין חברות ביטוח רבות, ועל כן אחד מהגורמים אשר ישפיעו על המחיר הוא בעצם בחירתה של חברת ביטוח זו או אחרת.

-         גורם נוסף הוא היסטורית בעל הפוליסה. אדם ללא תביעות קודמות כנגד חברות הביטוח, ייהנה ממחיר מוזל לעומת אדם שתבע בעבר את חברות הביטוח. הנחה זו מוגדרת כהנחת היעדר תביעות. בסעיף זה בוחנות החברות את ההיסטוריה ב-3 השנים הקודמות.

-         נהג, המצהיר על כך שהרכב לא נוסע בשבת, יזכה לקבל הנחה נוספת.

-         היבט נוסף הוא עניין גיל הנהגים ומספר הנהגים אשר ינהגו ברכב. רכב אשר לו נהג יחיד או נהגים ספורים (אשר יירשמו באופן ספציפי) ישלמו פחות, וכן אם הנהג הוא מעל גיל 24, גם כן ישלם פחות עבור פוליסת הביטוח המקיף.

-         כמובן שאחד מהגורמים החשובים למחירה של פוליסת הביטוח המקיף הוא שווי הרכב עצמו, אשר ממנו נגזר הסכום אותו תצטרך לשלם חברת הביטוח למבוטח במקרה של תאונה או גניבה. בהקשר זה קיימת גם משמעות לסוג הרכב, שכן במקרים בו חברת הביטוח תאלץ לשלם בגין תיקון הנזק, חשובים מחירי החלפים. כמו כן, קיימים סוגי רכבים המוגדרים כ-"גניבים" יותר, ולכן עלות הביטוח שלהם תהיה גבוהה יותר. יכולים להיווצר מצבים בהם רכב אשר מחירו יקר יותר מרכב אחר, מחירה של פוליסת הביטוח המקיף עבורו תהיה זולה יותר.

-         מקום מגוריו של המבוטח גם כן עשוי להשפיע על מחיר הפוליסה, שכן קיימים אזורים בהם אחוז הגניבות גבוה יותר.

 

מידע שימושי
בדיקת רישיון לסוכני ביטוח ?
סוכני ביטוח
כל שרצית לדעת על ביטוח רכב
מדריך לנהג בתאונת דרכים
שירותים online
חידוש אגרת רישיון רכב
חידוש אגרת רישיון נהיגה
תשלום דוחות משטרה
מוסך הסדר
השוואת ביטוח חובה


שירות לסוכני ביטוח
הופעה בתוצאות החיפוש
שירותי אינטרנט יחודיים
צור קשר
קידום אתרים
אתר ביטוח מקיף מקבוצת   יזמות באינטרנט
כל השמות והסימנים הינם סימנים מסחריים של החברות עצמן.מומלצים:ביטוח עסק :: ביטוח דירה :: ביטוח עסקים :: ביטוח חובה מאמר בנושא ביטוח מקיף